«

»

Wrz 13

Zaproszenie na Galowy Koncert

Fundacja Ave Patria zaprasza na Galowy Koncert V Zjazdu Chórów Polonijnych, który odbędzie się 2 października 2016 roku o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Hotelu MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

 

zaproszenie-01

zaproszenie-02

 

3 Komentarze

 1. msz

  Ta trwająca ponad 2,5 godz pierwsza część składająca się w połowie z wykładu politycznego i nie mówienia i skutkach powstania nie pozwoliła wielu widzom dotrwać do występów chórów. Chociaż podobno o chóry w koncercie chodziło??????
  A szkoda bo artyści byli pięknie ubrani i niecierpliwie czekali na swój występ za drzwiami nie rozumiejąc co się dzieje. Jak można trzymać widzów bez przerwy, która po 1,5 h koncertu powinna być i jak można było tak długi koncert zacząć z 20 minutowym opóźnieniem. To już jest całkowity brak szacunku dla innych.
  Nie tyko widzów ale i zagranicznych artystów organizatorzy tego ‚poetyckiego’ koncertu oleli przedłużając 1 część do granic głupoty.
  Było za długo, straszni i nie przygotowani byli komentatorzy i było za dużo polityki. Aż strach pomyśleć co wyrośnie z tej młodzieży która występując na scenie gloryfikowała to, iż warto się dać zabić bo to jest pięknie. Reżyser tego spektaklu umieścił wszystko za wyjątkiem tragedii miasta i jego mieszkańców a przecież o tym miał być koncert. Ciekawe czy ta dziewczyna która mówiła ‚Ja jestem Polska’ chociaż trochę zna historię i przyczyny oraz skutki zdarzeń.
  Szkoda mi artystów, którzy o ile pozwolono już im śpiewać byli świetnie przygotowani i mieli ładne głosy oraz patriotyczny repertuar.
  SZKODA ,SZKODA SZKODA ?????
  Ciekawe czy Ci co to finansowali teraz nie żałują pieniędzy.
  Chórów nie widziałam – po 3 godz od momentu wejścia na salę wyszłam

 2. Swatek

  Koncert był tak samo nieprzygotowany jak i Powstanie, któremu był poświęcony. Był również za długi, jak i samo Powstanie. Analogii tych można by jeszcze parę znaleźć…

 3. Józef

  Koncert był wspaniałym przeżyciem patriotycznym. Jeśli ktoś ma dobry pomysł i chce pomóc w organizacji kolejnych edycji spotkań chórów polonijnych, może zgłosić się do Zarządu Fundacji. Na pewno przyjmą pomoc z wdzięcznością. Warto docenić wysiłek Prezesa Fundacji Ave Patria. Mimo że koncert trwał długo- warto było! Nie szczędźmy czasu dla Ojczyzny. Zamiast krytykować zróbmy
  coś razem lepiej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>